Трошки про нас

Наша команда - це редактори офіційних ЗМІ, члени НСЖУ. Кожен з нас став жертвою наклепу або дезінформації. Суди та поліція ніяк не протидіють розповсюдженню різноманітних фейків та неправдивої інформації. Тому нами було прийнято рішення створите цей ресурс. Ми запрошуємо до співпраці чесних журналістів, громадські організації тощо. Разом ми зможемо зробити інформаційний простір України вільним від фейків. Якщо ви поділяєте наше прагнення, будь ласка, заповніть контактну форму, щоб дізнатись більше та приєднатися до нашої спільноти.

Редакційна рада проекту

Редакційна рада займається розгляданням заявок по фейкам та апеляцій через відкрите голосування в чаті. В редакційну раду входять представники редакцій офіційних інформ. агенцій, редактора та члени НСЖУ.

 • Інформаційний портал

  газета / веб-портал
  Інформаційний портал працює з 2016 року та публікує загально політичні новини Київської області та окремих міст.
 • Зоря Приірпіння

  газета / веб-сайт
  Офіційне видання, яке друкується в Приірпінні з 2007 року. Новини публікуються як в газеті так і на сайті.
 • Інформ агенція "Погляд"

  телеканал / газета / портал
  Інформаційна агенція погляд займається професійним розслідуванням фактів корупції чиновників Київської області. в медіа мережу Погляда входить телеканал, свій інтернет-портал та газета
 • Alt Tag 1

  ГО «Свідоме майбутнє»

  Support Manager
  Діяльність ГО спрямована на реалізацію та захист прав і свобод членів об'єднання та інших громадян, юридичних осіб, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів своїх членів, сприяння залученню молоді до громадсько-політичного життя, підвищення безпеки громадян, їх правової, політичної свідомості та культури.