З'явилась нова ознака завдякі якої можно виявити фейк дуже швидко, навіть без читання тексту новини

Ми, або можеть навіть ви, звернули увагу, що по соц.мережам дуже швидко поширюються разного рода "новини" з дуже дуже гучними заголовками, наприклад, "Ш0К, "Р3П0СТ", та інше. Але ми хочемо звернути увагу не на великі літери, або самі слова "шок, репост", а те, як це написано - фейкові сайти активно стали використовувати ЦИФРИ у заголовках новин. 

Детальніше...

Любой читатель, слушатель и просто посетитель Сети может запросто утонуть в океане информации. Те, кто владеет СМИ, уже давно используют этот бесконечный поток фактов, новостей, изображений и видео, чтобы манипулировать «беззащитным Фомой». Поэтому так важно знать правила распознавания фейков, говорится в сообщении посольства США в Украине.

Детальніше...

Джерело: https://fakty.ua/296402-kak-ne-popastsya-na-fejki-v-socsetyah-i-novostyah-ukraincam-dali-vazhnye-sovety

Нещодавно містом почав ширитися “бойовий листок” – “За Ірпінь”, де красиво розпіарено Ірпінь, без згадки про існуючу ситуацію і орієнтований на людей, хто насправді не в курсі місцевих реалій.

Детальніше...

Джерело: https://www.irpin.online/znajdeno-tyh-hto-pysav-pro-roztsinky-na-aktyvistiv-v-pryirpinni/?fbclid=IwAR11L2zq3Mlc6dujCNcC9tiX3nREML8s15JiF5yev2079Zc-NraD8JWwJF8

Зайшли у Facebook, а там більше 20 запитів у друзі від людей, яких ви не знаєте? Що ж робити з фейковими акаунтами та як їх розпізнати? Про це розповіли в Інституті розвитку регіональної преси.

Детальніше...

Джерело: https://vechirniykiev.com.ua/news/druh-chy-feyk-yak-vyznachyty-shkidlyvoho-bota-u-sotsmerezhi?fbclid=IwAR0XGwYinKrr2tDAGdfb2q2czF4KV_3dMyPF_xh0t8sbqIChXqI0mj9KLWw

За основу автори взяли викриття фейкової новини про чоловіка, що увірвався до школи у Душанбе з наміром зґвалтувати ученицю 4-го класу.

Детальніше...

Джерело: https://ms.detector.media/mediaprosvita/mediaosvita/u_tadzhikistani_navchayut_yak_rozpiznati_feykovi_novini/