УВАГА: ПРОЕКТ НА ЕТАПІ ТЕСТУВАННЯ ТА НАПОВНЕННЯ

ТІ, ХТО РЕПОСТИТЬ ФЕЙКИ, ЯВЛЯЮТЬСЯ СПІВУЧАСНИКАМИ ЗЛОЧИНУ ТА СПРИЯЮТЬ ПРОГРАШУ УКРАЇНИ В ІНФОРМАЦІЙНІЙ ВІЙНІ

Нещодавно містом почав ширитися “бойовий листок” – “За Ірпінь”, де красиво розпіарено Ірпінь, без згадки про існуючу ситуацію і орієнтований на людей, хто насправді не в курсі місцевих реалій.

Джерело: https://www.irpin.online/znajdeno-tyh-hto-pysav-pro-roztsinky-na-aktyvistiv-v-pryirpinni/?fbclid=IwAR11L2zq3Mlc6dujCNcC9tiX3nREML8s15JiF5yev2079Zc-NraD8JWwJF8

Любой читатель, слушатель и просто посетитель Сети может запросто утонуть в океане информации. Те, кто владеет СМИ, уже давно используют этот бесконечный поток фактов, новостей, изображений и видео, чтобы манипулировать «беззащитным Фомой». Поэтому так важно знать правила распознавания фейков, говорится в сообщении посольства США в Украине.

Джерело: https://fakty.ua/296402-kak-ne-popastsya-na-fejki-v-socsetyah-i-novostyah-ukraincam-dali-vazhnye-sovety

За основу автори взяли викриття фейкової новини про чоловіка, що увірвався до школи у Душанбе з наміром зґвалтувати ученицю 4-го класу.

Джерело: https://ms.detector.media/mediaprosvita/mediaosvita/u_tadzhikistani_navchayut_yak_rozpiznati_feykovi_novini/

Зайшли у Facebook, а там більше 20 запитів у друзі від людей, яких ви не знаєте? Що ж робити з фейковими акаунтами та як їх розпізнати? Про це розповіли в Інституті розвитку регіональної преси.

Джерело: https://vechirniykiev.com.ua/news/druh-chy-feyk-yak-vyznachyty-shkidlyvoho-bota-u-sotsmerezhi?fbclid=IwAR0XGwYinKrr2tDAGdfb2q2czF4KV_3dMyPF_xh0t8sbqIChXqI0mj9KLWw