ВЛАСТИ.НЕТ

Російськомовний сайт «ВЛАСТИ.НЕТ» в цілому робить ті самі помилки, що й більшість «смітникових» ресурсів: це приховування авторства, відсутність повноцінної контактної інформації, розповсюдження фейків. Звичайно на сайті, який намагається охоплювати інформаційне поле не тільки України але і усього Світу, складно відслідковувати і зіставляти інформацію, для подальших висновків щодо продажності, чи фейковості, але ряд досліджень під силу кожному читачеві.

Станом на 31 січня на сторінці сайту «Контакти»  http://vlasti.net/contact написано «Не найдено» і далі «Извините, но запрошенную вами страницу найти не удалось. Попробуйте найти её с помощью поиска.».  Дуже дивно, що така елементарна за оформленням сторінка все ніяк не набуде належних форм.

2019 01 31 09 38 44

 

Внизу під основною динамічною частиною сайту вказано «Союз Независимых Журналистов, Гл.редактор - Борис Бондарь», але навіть поштової скриньки фізичної чи віртуальної незалежні журналісти та сам пан Бондарь не вказали.

Ось за цим, наприклад, посиланням  http://vlasti.net/news/293487 можна побачити, що підписом під матеріалом слугує просто назва сайту.

В Державному реєстрі друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб'єктів інформаційної діяльності інформація про «ВЛАСТИ.НЕТ» відсутня, а тобто офіційно ресурс не зареєстровано.

Наприкінці серпня 2018 року на сайті з’явилася фейкова новина, яка є результатом комбінування поширених ще з 2016 року наклепів на ірпінських активістів.  У одній публікації автор «ВЛАСТИ.НЕТ» поєднав інформацію поширену у різний час про різних людей, приправивши все нюансами, які можна вигадати тільки знаючи ситуацію із середини. Отже зрозуміло, що це абсолютно і повністю замовна й упереджена публікація. Більше того, щоб таке опублікувати редактор мав дати свою згоду. Відтак, є ґрунтовні підстави звинуватити головного редактора Бориса Бондаря в упередженості, нефаховості і поширенні наклепів.

01

02

Коли людину привселюдно звинувачують у порушенні кримінального кодексу, моральному падінні та збоченні - це ні що інше як погроза, це спроба заткнути людині рота.

Першоджерело виявлене і відповідатиме судом. Виникає запитання: як ставитися і яку відповідальність має понести той, хто свідомо розповсюджує фейки?

Скриншот

В інформаційну еру кожен має усвідомлювати свою відповідальність. Ми достойні мати право на достовірну інформацію і робити свої власні висновки, а не читати висновки якихось «чорнушних» заробітчан. Вони свідомо дезінформують народ, вносячи і примножуючи інформаційний хаос. У такий спосіб в умовах гібридної війни завдають шкоди і являють реальну чи потенційну загрозу національній безпеці країни. Оскільки відчуваючи непідконтрольність і безкарність  – у будь-який момент можуть опублікувати й поширити неправдиву інформацію, вигідну зовнішнім агресорам.

Як ставитися до подібних ресурсів – особиста справа кожного читача, а ми, редакція сайту fake.net.ua, завжди раді слугувати Вам у виявленні істини.

У чому звинувачується: наклеп, відсутні підписи авторів, відсутні контакти і будь який зворотній зв’язок, поширення чуток, публікації з недостовірних джерел.

Теоретичний власник: ???

ВЛАСТИ.НЕТ

В чому звинувачується

  • Додано у базу:: 2019-02-02
  • У чому звинувачується:: Невідомий власник; Відсутність ліцензії; Наклеп та образи; Статті без доказів;

Посилання

  • Посилання:: http://vlasti.net/
  • Поширити:

Категорія

НА ПЕРЕВІРЦІ

Кількість переглядів

1515

Власнику

Кожен ВЛАСНИК або АВТОР має право подати апеляцію та довести, що його сайт або стаття не фейк