Фейкова агітація в Ірпені: Оксана Нечитайло не є діючим координатором організації "Lets Do It Ukraine"

Я якості своєї агітацій кандидат у депутати від "Нових Облич" Оксана Нечитайло використала фейкове ствердження, що вона є координатором організації "Lets Do It Ukraine" в Ірпені, а цей всеукраїнський рух співпрацює з партією "Нові Обличчя". 
Цей фейк спростував діючий член "Lets Do It Ukraine" Александр Фоменко:

Мене звати Олександр, я член Всеукраїнського екологічного руху "Lets Do It Ukraine" та екс національний координатор по роботі з партнерами.
Сьогодні представниця політичної партії "Нові обличчя" та кандидат у місцеві депутати ІМР Оксана Нечитайло опублікувала анонс прибирання з використанням бренду організації та нашого проекту - міжнародного дня прибирання "World CleanUp Day" у поєднанні з символікою політичної партії "Нові обличчя". Також Оксана вказала що вона є діючим координатором "Lets Do It Ukraine" в місті Ірпінь.
Ця інформація неправдива та маніпулятивна. Хочу повідомити що Оксана не є діючим координатором організації "Lets Do It Ukraine", також вона не узгоджувала проведення "політичного" прибирання з національною командою, отримала логотип від третіх осіб які не є представниками організації.
"Lets Do It Ukraine" не співпрацює з політичними силами будь якого рівню, категорично забороняє використання власного бренду та його елементів представниками політичних партій або сумісних ГО.
Тому ми вимагаємо спростування і видалення всіх розміщених матеріалів у соціальних мережах та інтернет ресурсах.
Ми завжди раді бачити дійсно активних та свідомих громадян тому я думаю, що після цієї ситуації Ірпінь доєднається до участі у міжнародному дні прибирання "World CleanUp Day", але це будуть місцеві мешканці які здатні самоорганізуватись без наближення місцевих виборів.
Фейкова агітація в Ірпені: Оксана Нечитайло не є діючим координатором організації

В чому звинувачується

  • Місто: Ірпінь
  • Додано у базу:: 2020-09-16
  • У чому звинувачується:: Статті без доказів;
  • Теоретичний власник: Оксана Нечитайло

Посилання

  • Посилання:: https://www.facebook.com/fomaale/posts/3514107408641187
  • Поширити:

Категорія

Фейкові новини

Кількість переглядів

1065

Власнику

Кожен ВЛАСНИК або АВТОР має право подати апеляцію та довести, що його сайт або стаття не фейк