Ирпень.ФМ - інфосмітники України

Окрім напису Ірпінь і температури повітря за вікном на сайті Порталу немає жодної додаткової інформації. Підпис під матеріалами – «Портал Ірпеня», інколи вказане джерело – переважно люди з брудною репутацією. Також нема меню, все публікується поспіль стрічкою.

Називає себе блогом і зазначає, що « Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора», таким чином ніби знімаючи з себе усю відповідальність.

Цікавий нюанс, у статусі безпеки сайту вказано захищено не повністю, в той час, як більшість регіональних сайтів мають статус підключення – захищено або не захищено. Справа у тому, що це платна функція і як багато хто стверджує дуже корисна – бо якщо сайт захищено, то ніби як йому можна довіряти.

Детально оглянувши сайт можна помітити, що публікації там не часто – три останні раз на рік – це січень 19 року, листопад 18 і грудень 17 року. Всі три несуть наклеп, насмішки, грубі висловлювання, фамільярність щодо звичайних людей, жителів Приірпіння.

Образи і фамільярність у заголовку, всередині бруд і наклеп, недоречні висловлювання, звинувачення у гомосексуалізмі і т.п. Звичайно матеріал без авторства.

Ирпень ФМ Фейковый сайт

02

02

02

Мабуть цього вже достатньо аби потрапити на сайті fake.net.ua одразу у реєстр фейків і реєстр інфосмітників. Але все ж таки не оминемо увагою і третю публікацію, датовану 14 січня 2019 року.

З абсолютно невідомою метою імена та прізвища у матеріалі були змінені, але у заголовку зазначені справжні, звичайно не випадково.

Зважаючи на дату публікації, вона є результатом наклепницької фейкової публікації на сайті «Правда Ірпеня», який вже внесено в реєстр інфосмітників. Звичайно, трішки відсебенькок і джерело можна не ставити, але і автор підписатися не наважився.

Окрім лексичних, орфографічних та пунктуаційних помилок впадає в очі абсолютно незрозуміла фраза у кінці «Не перемикайтеся! Принаймні, не робіть цього самостійно.».  Тобто кінцеве враження, що автор або безграмотна людина, або ж як мінімум неадекватна, а отже і небезпечна.

У чому звинувачується: приховує власника, відсутність джерел на матеріалах, наклеп, відсутні підписи авторів, поширення чуток, публікації з недостовірних джерел.

Теоретичний власник: Петро Щербина, Володимир Карплюк, Максим Плешко


Статті по темі:


Увага створен фейковий-провладний сайт та група з назвою «Портал Ірпеня»

http://irpen.net.ua/blog/item/2447-uvaga-stvoren-fejkovij-provladnij-sajt-ta-grupa-z-nazvoyu-portal-irpenya

Ирпень.ФМ - інфосмітники України

В чому звинувачується

  • Місто: Ірпінь
  • Додано у базу:: 2019-01-27
  • У чому звинувачується:: Невідомий власник; Відсутність ліцензії; немає ПІБ редактора, журналістів; Наклеп та образи; Статті без доказів;
  • Теоретичний власник: П.Щербина

Посилання

  • Посилання:: https://irpin.fm
  • Поширити:

Ключові слова

Irpin_fm Ірпінь Щербина

Кількість переглядів

710

Власнику

Кожен ВЛАСНИК або АВТОР має право подати апеляцію та довести, що його сайт або стаття не фейк