ІТВ - фейковий сайт України. Інфосмітник ІТВ (ITVUA)

Інформаційне агентство ІТВ (ITV) удає професійне ЗМІ, регулярно публікує новини та сюжети про Бучанській район,  про Ірпінь в частості. Новини цього видання регулярно репостять комунальні установи Ірпеня, чиновники та прихильники влади міста. Сайт має чітку інформаційну політику - влада міста хороша, всі, хто її заважає - погані. 

Як ЗМІ ІТВ не зареєстровано, та працює, як ТОВ.  Серед власників: ТОВ "ПІАР -ЛАЙН" Адрес учредителя: КАРПЛЮК ЛАРИСА ВАСИЛІВНА, тоб то родичі екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка.

Повна лояльність до влади та поширення фейків спонсорується коштом бюджетів місцевих рад.
тендеры


На сайті регулярно публікується фейкові новини, є судові впровадження, видання додане до реєстру фейків 30.12.2020 р. та відповідає всім ознакам фейкового сайту. 

Статті по темі: Нардеп Олександр Горобець судиться із телеканалом ITV через публікацію неправдивої інформації

Хоча офіційно директором є Володимир Пономаренко, але "не офіційним" керівником фейкового видання називають скандального піарника Петро Щербину,. П. Щербину відає банер його провайдера Dominet

Дані вказані на сайті в розділі "О нас": 

Регіональне інформаційне агентство ITV щодня інформує про життя Приірпіння та Київщини. Засноване у 2015 році. Перші інформаційні продукти виходили на YouTube каналі «Ірпінь ТБ». Після реєстрації інформагентства канал був перейменований на «ITV».
Інформагентство спеціалізується на створенні відеоконтенту – сюжети, репортажі, передачі, розслідування, фільми. Також глядачам пропонуються авторські проекти: «Нова студія», «Топ-ляп», «Репортаж-шарж» та ін.
Директор ТОВ «Інформаційне агентство «ITV» – Володимир Пономаренко.
Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Sveta Saiko

 
Після виборів восени мером Ірпеня став Олександр Маркушин (партія “Нові обличчя”). Але містом насправді керує колишній його очільник Володимир Карплюк.
Нещодавно з’ясувалося, що таємниче зникнення мільйона гривень з бюджету громади має відношення до ITV, який здійснював піар В.Карплюка. Адже минулого року на його медіа підтримку пішло 1 746 700 гривень з громадського бюджету.
ITV позиціонує себе як повноцінний телеканал, але насправді – це сторінка у Facebook та канал у YouTube.
Належить ITV екс-дружині екс-голови міста Ірпінь , Володимира Карплюка. Тому ITV як інформаційний ресурс повністю обслуговує інтереси свого неформального власника – Володимира Карплюка.
Усі договори з ITV було укладено без будь-якого конкурсу. Тут В. Карплюк «працював» на посаді журналіста із зарплатою 5000 гривень після програшу на виборах до Верховної Ради. Потім - СЕО ТОВ «Відважних» (групі будівельних компаній) та головою Інвестиційної ради міста Ірпінь.
ITV – це медіа контора, яка існує в Інтернеті без ліцензії на мовлення. Канал – віртуальний, а гроші бере реальні. Зараз є багато таких ресурсів, але на них люди заробляють гроші, а не крадуть з бюджету громади.
Трохи арифметики згідно моніторингу системи публічних закупівель Prozorro
Тільки з початку року на рекламу роботи міської ради вже списали 1 мільйон гривень.
На висвітлення роботи виконкома на ITV міська рада виділила 49 500 гривень .
Управління Культури отримало 49 800 гривень.
Освітянам приписали 99 600 гривень.
На висвітлення роботи КП «Муніципальна варта» пішло 145 500 гривень.
На піар КП «Теплоенергопостач» виділили 223 200 гривень. Самі тепловики стверджуть, що ці гроші не бачили, на відміну від журналістів ITV.
Сюжети були, але їх мало і вони сумнівної якості.
Як з’ясувалося, управлінню фінансів Ірпінської міськради було виділено на піар 149 495 грн. але там просто друкують рішення в газеті, ніякого піару немає.
 
ІТВ - фейковий сайт України. Інфосмітник ІТВ (ITVUA)

В чому звинувачується

  • Місто: Ірпінь
  • Додано у базу:: 2020-12-30
  • У чому звинувачується:: Відсутність ліцензії; немає ПІБ редактора, журналістів; Наклеп та образи; Статті без доказів;
  • Теоретичний власник: Петро Щербина, Володимир Карплюк

Посилання

  • Посилання:: https://itvua.tv/
  • Поширити:

Кількість переглядів

366

Власнику

Кожен ВЛАСНИК або АВТОР має право подати апеляцію та довести, що його сайт або стаття не фейк