Правда Ірпеня -інфосмітники України

«Правда Ірпеня» справедливо може претендувати на звання інформаційного смітника номер один у Приірпінні і не дарма взята у лапки. Будучи повністю підвладним ресурсом вже відставного мера Ірпеня, першочерговим завданням ПІ увесь час стояло висвітлення (безумовно і виключно з кращого боку) дій міськради, особисто мера, його друзів та родичів. Вся інша інформація була лише замилюванням очей, спробою позиціонувати себе як незаангажоване у політичні питання незалежне ЗМІ.
Редакційна колегія, якщо так можна сказати, помилково вирішила, що читачі ПІ у порівнянні з ними значно нижчого рівня інтелекту, тому не гребувала ніякими методами на шляху набивання собі чи то трафіку, чи якоїсь своєрідної популярності, чим і заробила собі репутацію продажного ЗМІ.
Щоб не бути голослівними, пропонуємо вашій увазі скріншоти однієї з фейкових новин, яка потягла за собою низку людських страждань, моральні і фінансові втрати та зробила свій вклад у знищення віри у моральний образ українських ЗМІ.
Скріни

Правда Ірпеня інфосмітник України

Правда Ірпеня інфосмітник України

Правда Ірпеня інфосмітник України

До речі, цікаво склався подальший розвиток ситуації з приводу цієї фейкової публікації. Розуміючи, що це непоправна шкода репутації, пляма на все життя, звинувачений у насильстві фігурант цієї справи звернувся до суду з позовом на власника ресурсу.
Згідно даних, отриманих на вимогу суду, стало відомо, що власником сайту є Максим Плешко, але от дивно, що жоден позов на жодну з його домашніх адрес (власної, адреси дружини та матері) так і не дійшов. Замість того, щоб визнати свою помилку і знайти в собі хоч краплю гідності – вибачитися, він переховується і не приходить на судові засідання.
Тим часом http://zpi.com.ua/ перетворюється на https://irpin.news/ і у своїй першій формі на сьогоднішній день вже не існує.
Судова справа залишається відкритою і не буде закрита допоки не переможе справедливість.
У базі Державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб'єктів інформаційної діяльності «Правда Ірпеня» – відсутня, тобто не має ні реєстрації, ні ліцензій. А на оновленій версії сайту у рядку контакти вказано м. Ірпінь та електронна скринька, на яку можна писати як ото листи до Діда Мороза - без зворотної відповіді.
Зважаючи на вищезазначене, редакція fake.net.ua звертає увагу читачів на небезпечність і підступність ресурсів, які приховують свої контакти та справжні імена і прізвища авторів. Їхніми жертвами може стати кожен і, нажаль, допоки безкарно.
У чому звинувачується: приховує власника, відсутність джерел на матеріалах, наклеп, відсутні підписи авторів
Теоретичний власник: Максим Валерійович Плешко, Андрій Володимирович Карплюк,

Правда Ірпеня -інфосмітники України

В чому звинувачується

  • Місто: Ірпінь
  • Додано у базу:: 2019-01-27
  • У чому звинувачується:: Невідомий власник; Відсутність ліцензії; немає ПІБ редактора, журналістів; Наклеп та образи; Статті без доказів;
  • Теоретичний власник: Депутат Ірпеня Максим Плешко

Посилання

  • Посилання:: https://irpin.news
  • Поширити:

Кількість переглядів

1087

Власнику

Кожен ВЛАСНИК або АВТОР має право подати апеляцію та довести, що його сайт або стаття не фейк