Провайдер «Бест» планує у 2021 році відмовитися від послуг телебачення - фейкова новина

11 грудня по сайтам-смітникам поширилась новина, нібито у 2021 році провайдер "Бест" відмовиться від надавання послуг телебачення. На цю новину бурхливо відреагувати соц.мережі та обурились користувачі провайдера "Бест", бо сплатили кошти, а провайдер "відмовився надавати послугу". Але в той же день стало відомо, що ця новина не відповідає дійсності. Власник компанії Олексій Зіневич на своїй сторінці у фб опублікував інформацію, де звинуватив сайти, які поширили цей фейк "зливними бачками", серед яких виявився і Детектор Медіа. 

Зіневич про детектор-медіа

Хочемо зазначити, що після спростування від Олексія Зіневича, Детектор Медіа оновив статтю, де зробили абзац, що власник компанії «Бест» Олексій Зіневич назвав інформацію про відмову від надання послуг телебачення, озвучену представником компанії в Нацраді, фейком. Він уточнив, що послуги телебачення абонентам надаватиме замість ТДВ «Компанія "Бест"» інша його компанія – ТОВ «Бест-ТВ».

Але цей абзац не є спростуванням статі, бо навіть після того, що стало відомо, що Детектор Медіа просуває фейкову новину, сама новина видалена не була. Спростування теж не було написано.  У коментарях під постом були спроби виправдатися за новину, але вважаємо, що медіа допустило помилку і не розібравшись в корпоративних відносинах зробили невірний висновок, але треба визвати свої помилки та писати спростування. 

zinevich detector media3

Новину підтримали відомі фейкові ресурси Приірпіння: Рупор Київщини, Правда Ірпеня, ITV (отримає останнє попередження) 

Крім того, Зіневич згадав ще один фейк про нього від Детектор Медіа, тому це видання отримає одразу 2 попередження за поширення фейків, ще одне поширення фейків і весь сайт буде занесено до реєстру, як сайт-інфосмітник. 

Провайдер «Бест» планує у 2021 році відмовитися від послуг телебачення - фейкова новина

В чому звинувачується

  • Місто: Ірпінь
  • Додано у базу:: 2020-12-11
  • У чому звинувачується:: Наклеп та образи; Статті без доказів;
  • Теоретичний власник: Наталія Лигачова

Посилання

  • Посилання:: https://detector.media/rinok/article/183266/2020-12-11-provaider-best-planue-u-2021-rotsi-vidmovitisya-vid-poslug-telebachennya-dopovneno/
  • Поширити:

Категорія

Фейкові новини

Кількість переглядів

486

Власнику

Кожен ВЛАСНИК або АВТОР має право подати апеляцію та довести, що його сайт або стаття не фейк